Home SPA WARSZAWA  Fachowa obsługa i czas poświęcony tylko Tobie sprawi, że poczujesz przypływ energii oraz inspirację na kolejne dni. Pozwól zabrać się w świat relaksu, wyciszenia i odpoczynku. Home Spa w Warszawie jest magicznym miejscem które w orientalnej scenerii pozwoli Ci oderwać się od codziennych obowiązków. 

 

 

Funkcjonujące od 21 października 2008 roku Home SPA to realizacja rodzinnych marzeń i wyobrażeń na temat Spa.  Orientalny wystrój inspirowany podróżami do krajów dalekiego wschodu,  oryginalne meble, posągi, obrazy oraz ciepła, domowa  atmosfera sprawia, że już od progu można odciąć się od zgiełku miasta i swoich obowiązków.

 

Specjaliści i magia tego miejsca sprawią, że czas się na chwilę zatrzyma, stres odejdzie w zapomnienie, a siły witalne i wewnętrzny spokój wrócą na nowo.

 

Naszym celem jest świadczenie  nie tylko usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, ale propagowanie zdrowego stylu życia, zapewnienie Klientom regeneracji sił i relaksu nie tylko podczas urlopu, ale każdego dnia.

Pragniemy aby nasi Klienci poczuli się lepiej w swojej skórze, byli wypoczęci i gotowi sprostać wyzwaniom codzienności.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie Spa & Wellness. Osoby, które preferują aktywny wypoczynek wybierają zajęcia Pilates, tai chi lub jogi natomiast wszyscy potrzebujący leniwego odpoczynku mogą skorzystać z masaży, sauny i łaźni z aromaterapią i koloroterapią lub  wylegiwać się na tarasie, w ogrodzie, w jacuzzi otoczeni zielenią i śpiewem ptaków.

 

Pobyt w Home Spa Warsaw to świetny sposób spędzenia czasu z bliskimi, pomysł na popołudnie w mieście i wspaniała nagroda, którą można sprawić sobie lub komuś.

 

Naszym Klientom oferujemy  innowacyjne zabiegi dostosowane indywidualnie do potrzeb skóry

 

A world of oils

„A World of Oils” to kolekcja ekskluzywnych oraz ekologicznych świec, olejów do masażu i aromaterapeutycznych produktów spa będących esencją tradycji i zwyczajów pielęgnacyjnych Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki

Południowej, Afryki i Oceanii.

To całkowicie naturalne produkty, bez dodatków składników syntetycznych i barwników. Ich receptury są oparte na wysokiej jakości hipoalergicznych olejów roślinnych i w 100% czystych olejkach esencjonalnych. Charakteryzują się oryginalnym, egzotycznym zapachem oraz są przyjemne w dotyku. Dzięki zawartości naturalnych składników aktywnych są też niezwykle wydajne i skuteczne, co pozwala uzyskać lepsze rezultaty terapeutyczne i zadowolenie klientów.

 

Zapraszamy do Home Spa Warsaw - stworzonego z myślą o prawdziwej regeneracji ciała oraz odpoczynku dla duszy i umysłu